Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
W mieście powstanie PSZOK - NOWY TARG. W imieniu samorządu, Grzegorz Watycha podpisał dziś umowę z przedstawicielem firmy Tatrzańskie Przedsiębiorstwo Budowlane z Zaskala na budowę stacjonarnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych.
Czas na remont ulicy Józefczaka - NOWY TARG. Urząd miasta ogłosił przetarg na remont tej ulicy.
Wóz hybrydowy wróci na drogę do Morskiego Oka. "Jeśli testy przebiegną pomyślnie, będą kolejne" - TATRY. W tym tygodniu, po prawie trzyletniej przerwie, na drogę do Morskiego Oka wyjedzie wóz hybrydowy, który będzie wspomagał konie w transporcie turystów w góry.
Fontanna na Rynku nie działa. Czeka na remont - NOWY TARG. Pytany o termin uruchomienia fontanny na płycie Rynku, Wojciech Wielkiewicz mówi: - Spieszymy się, chcemy to zrobić jak najszybciej.
Tydzień upałów - Wielu czekało na nie z utęsknieniem i przyszły - upały. Już dziś poczujemy gorące powietrza, a w kolejnych dniach temperatura będzie rosnąć
Dachowanie przy zakopiance. Kierowca zasnął za kierownicą - W Szaflarach samochód osobowy dachował przy drodze. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.
WIELKA NIEDZIELNA AKCJA SZCZEPIEŃ NA NOWOTARSKIM RYNKU (art. sponsorowany) - W dniu 20 czerwca (niedziela) w godz. 09:00-18:00 Allmedica zaprasza wszystkie chętne osoby do mobilnego punktu szczepień, który będzie zlokalizowany w Rynku w Nowym Targu.
Łabędź uratowany! (zdjęcia) - Nowotarski przyrodnik i znawca ptaków Daniel Urbaniak zorganizował akcję pomocy dla łabędzia ze złamanym skrzydłem, który nie mógł odlecieć i samotnie żerował nad stawem w Krauszowie.
Groźny wypadek przy przystani flisackiej w Krościenku. 19-latek kręcił "bączki" i wjechał w mur - Na parkingu naprzeciwko kościoła, na wysokości przystani flisackiej, doszło do groźnego wypadku. Samochód osobowy BMW rozbił się na betonowym murku.
Po awarii gazociągu w Klikuszowej: co z dostawami gazu na Podhale? - - Usuwamy awarię. Naprawa trwała całą noc. Pracujemy na 200%, by odbiorcy w jak najmniejszym stopniu odczuli jej skutki - mówi w rozmowie z Podhale24.pl Radosław Jankiewicz, rzecznik prasowy Polskiej Spółki Gazownictwa.
Nowa inwestycja na Spyrkówce - parking zaporowy - W najbliższych tygodniach miasto Zakopane przejmie tereny wykupione od osób prywatnych oraz wydzierżawione na podstawie umowy podpisanej ze spółką Polskie Koleje Państwowe na terenie dawnej bocznicy kolejowej. Pozwoli to na rozpoczęcie nowej inwestycji, która ma na celu usprawnienie komunikacji w mieście.
Śmierć pod Rysami - Ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowali śmigłowcem do Zakopanego ciało turysty, który zginął w wypadku pod Rysami.
Rekordowe zainteresowanie wakacyjnymi wyjazdami. Na czele Władysławowo i Zakopane - Portal Nocowanie.pl odnotował kolejny rekord pod względem liczby zapytań o wolne noclegi, jakie turyści wysyłali do właścicieli obiektów.
Turyści chcą odzyskać kurtki, którymi okrywali rannego - Nietypowe zgłoszenie wpłynęło na Komendę Powiatową Policji w Zakopanem. Turyści, którzy kilka dni temu pomagali innemu turyście, chcą odzyskać swoje kurtki, którymi go okrywali...
Już wiadomo co się stało na budowie zakopianki (zdjęcia z drona) - Według najnowszych ustaleń straży pożarnej, na terenie budowy drogi krajowej nr 47, na granicy Rdzawki i Klikuszowej, jedna z maszyn budowlanych - zagęszczarka - uszkodziła gazociąg. Doszło do wybuchu.
Choose language
Current language: Language
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
check more 
Accommodation
Willa Kinga
Prices 35 - ..
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg
Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty