Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Fundacja W Góry Serca zjedzie z niepełnosprawnym chłopakiem z Kasprowego Wierchu - W niedzielę Fundacja W Góry Serca️ ruszy z pierwszą zimową, górską akcją. Szansę zdobycia szczytu Kasprowego Wierchu otrzyma niepełnosprawny chłopiec - 8-letni Arek. Wśród ambasadorów, którzy wezmą udział w wydarzeniu znajdą się m.in. Andrzej Bargiel, Staszek Karpiel-Bułecka oraz Marcin Świerc.
Przed nami kolejny weekend (film) - "Przyjeżdżając do Zakopanego i w Tatry pamiętajmy o wciąż obowiązującym w naszym kraju reżimie sanitarnym: zachowujmy dystans, zasłaniajmy usta i nos - od soboty 27 lutego - tylko przy pomocy maseczek oraz myjmy często ręce" - przypomina zakopiański Urząd Miasta
Wojewoda Małopolski: "jesteśmy gotowi do poszerzenia bazy łóżek dla pacjentów z Covid-19" - Jak już informowaliśmy - rzecznik Ministra Zdrowia poinformował dziś, że "w najbliższych dniach przyjętych zostanie około 10 pacjentów w stanie ciężkim ze Słowacji. Zostaną oni przewiezieni do szpitala w Nowym Targu". Z kolei wojewoda Łukasz Kmita zwołał konferencję prasową w sprawie "łóżek covidowych w Małopolsce".
Turyści jadą na Podhale - Do Zakopanego zmierzają turyści na kolejny weekend. W piątkowe popołudnie zakopianka była już mocno zakorkowana. W kilku miejscach ruch był nie tyle spowolniony, co samochody po prostu stały.
Tir wypadł z drogi (zdjęcia) - Do zdarzenia doszło na drodze krajowej na odcinku miedzy Jabłonką, a Chyżnem.
Od 1 marca zmiana rozkładu jazdy pociągów - wraca komunikacja zastępcza - Do 28 lutego można korzystać z przejazdów koleją dalekobieżną do Zakopanego. Od poniedziałku 1 marca za pociągi m. in. z Warszawy i Trójmiasta będzie zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Kraków - Zakopane. Autobusy pojadą także na odcinku Stryszów - Nowy Targ za pociągi Polregio.
Skandalu z dzikimi wysypiskami - ciąg dalszy. "Dziupla" w Białym Dunajcu (zdjęcia) - NOWY TARG. Pracownikom nowotarskiego Urzędu Miasta wskazane zostało jeszcze jedno miejsce, gdzie nowotarska firma pozbywać się miała odpadów budowlanych.
Pacjenci ze Słowacji trafią do szpitala w Nowym Targu - - W najbliższych dniach przyjmiemy około 10 pacjentów w stanie ciężkim ze Słowacji. Zostaną oni przewiezieni do szpitala w Nowym Targu - powiedział rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz. Dodał, że trwają rozmowy o podobnej pomocy dla Czechów.
Nielegalne wysypisko na Buflaku. "Winni zostaną ukarani". Na razie za wywóz odpadów zapłaciło Miasto - NOWY TARG. Urząd Miasta i właścicielka firmy, na zlecenie której pracownicy mieli pozbyć się odpadów budowlanych są zgodni co do jednego - "winni zostaną ukarani". Tu porozumienie się jednak kończy. Urząd zapowiada skierowanie sprawy do sądu, firma oskarża osoby, którym zlecono wywiezienie śmieci. Ci z kolei twierdzą, że zrobili to za wiedzą zleceniodawcy.
Czy Krościenko będzie miastem? Decyzja odroczona - Podczas czwartkowej sesji Rady Gminy Krościenko miała zapaść decyzja, dotycząca rozpoczęcia procedury nadania miejscowości statusu miasta.
450 tys. zł na kulturę w Zakopanem - Urząd Miasta w Zakopanem ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert, w ramach którego przyznano dofinansowania na działania związane z kulturą dla stowarzyszeń. Rekordzista otrzyma dotację wielkości 44 tys. zł.
Radna pyta, czy przyznanie nagród urzędnikom jest etyczne. Burmistrz odpowiada: zasłużyli - NOWY TARG. O nagrody przyznane pracownikom Urzędu Miasta w ub. roku, z wyszczególnieniem kwot dla burmistrza, jego zastępców, sekretarza, skarbnika, naczelników wydziałów, kierowników referatów oraz pozostałych pracowników zapytała Ewa Pawlikowska. Odpowiedź burmistrza zajmuje trzy strony. Pada kwota - zbiorcza nagród: 349,5 tys zł.
Pięciogwiazdkowy hotel powstanie w Zakopanem - Grupa hotelarska Accor podpisała umowę z inwestorem Arturem Kozieją na pięciogwiazdkowy hotel Mövenpick Zakopane Imperial, który powstanie przy ul. Balzera.
Patryk Vega kręci w Zakopanem film o zabójstwie Pershinga (zdjęcia) - Sceny zabójstwa Pershinga zostały nakręcone przy stacji narciarskiej Polana Szymoszkowa w Zakopanem.
Pieszy na ulicy - policja wezwana na ulicę Zamojskiego - ZAKOPANE. Z pierwszych informacji wynikało, że samochód niegroźnie potrącił przechodnia w rejonie przejścia dla pieszych. Ale według kolejnych informacji, pieszy miał sam zatoczyć się na jezdnię. Jak było, ustala wezwana na miejsce policja.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Pokoje Gościnne Pod Lubaniem
check more 
Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Accommodation
Willa Małgośka
Prices 25 - ..
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg


Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty